ତେଲେଙ୍ଗାନାରୁ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ହାଇଦର ଗିରଫ

କଟକ: କଟକ ବଡ଼ମେଡିକାଲରୁ ଫେରାର ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ହାଇଦର ଗିରଫ। ଏନେଇ ପୋଲିସ କମିଶନର ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀଙ୍କ ସୂଚନା। ହାଇଦରକୁ ତେଲେଙ୍ଗାନାରୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି ବୋଲି କମିଶନର କହିଛନ୍ତି।

Read more

ଜିଏସଟି ଠକେଇରେ ଗିରଫ ମହାନନ୍ଦଙ୍କୁ ଜେଲ ପଠାଗଲା

ରାଉରକେଲା, ୨୩ ।୧୨ (ଶ୍ରୁ.ମି) : ରାଉରକେଲାରେ ଥିବା ରାଜ୍ୟ ଜିଏସଟି ବିଭାଗର ସହକାରୀ କମିଶନର ଅଲେଖ ମହାନନ୍ଦ ଆୟବର୍ହିଭୁକ୍ତ ସଂପତ୍ତି ଠୁଳ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ କାଲି

Read more

ମାଲକାନଗିରିରେ ଯବାନ ଓ ମାଓବାଦୀ ଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗୁଳିବିନିମୟ, ୨ ମାଓବାଦୀ ମୃତ

ମାଲକାନଗିରିର ସ୍ୱାଭିମାନ ଅଂଚଳରେ ଯବାନ ଓ ମାଓବାଦୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗୁଳିବିନିମୟ ଘଟି ଦୁଇ ମାଓବାଦୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି । ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ପୁରୁଷ ଓ ଜଣେ

Read more

ଦୁଇ ପାକ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଏନକାଉଣ୍ଟରରେ ନିପାତ
ଜଣକୁ ଜୀବିତ ଧରିଲା ସେନା

କାଶ୍ମୀର ଉପତ୍ୟାକାରେ ସେନାକୁ ବଡ ସଫଳତା ମିଳିଛି । ପାକିସ୍ତାନ ନାଗରିକ ଦୁଇ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କୁ ଏନକାଉଣ୍ଟରରେ ଭାରତୀୟ ସେନା ନପାତ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛି ଓ ଅନ୍ୟଜଣେ

Read more

ବିଜେପି ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଜେପି ନଡ୍ଡା କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ
ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଆସିଥିବା ଲୋକଙ୍କ କରୋନା ଟେଷ୍ଟ କରିବାକୁ କହିଲେ

ବିଜେପି ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଜେପି ନଡ୍ଡା ଗୋଟିଏ ପଟେ ଦେଶବ୍ୟାପୀ ଦଳର କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତା ଓ ସ୍ଥିତିକୁ ଆହୁରି ମଜବୁତ କରିବା ପାଇଁ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡରୁ ଭାରତ ଭ୍ରମଣ ଯାତ୍ରା

Read more

ସର୍ବୋଚ୍ଚ ନ୍ୟାୟାଳୟର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାମାକୁ ଉଦ୍ଧବ ସରକାରଙ୍କ ଫୁତକାର
ରିପବ୍ଲିକ ସିଇଓଙ୍କୁ ଟିଆରପି ଦୁର୍ନୀତିରେ ଗିରଫ କଲା

ସର୍ବୋଚ୍ଚ ନ୍ୟାୟାଳୟ ରିପବ୍ଲିକ ମେଡିଆର ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ବାଦିକ ଅର୍ଣ୍ଣବ ଗୋସ୍ୱାମୀଙ୍କ ମୌଳିକ ଅଧିକାରକୁ ରାଜନୈତିକ ଶତ୍ରୁତା ନେଇ କିପରି ଭାବେ ପକ୍ଷପାତିତା ମୂଳକ ଭାବେ ହନନ କରାଯାଇଥିଲା

Read more

କାଶ୍ମୀରରେ ବୁଲେଟକୁ ହରାଇଲା ବାଲଟ ୫୨% ମତଦାନ : ଡାଲ ହ୍ରଦରେ ‘ଶିକାରା’ ରାଲୀ କରି ଶକ୍ତି ପ୍ରଦର୍ଶନ କଲା ବିଜେପି

ଜମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀରରେ ପୁଣିଥରେ ବୁଲେଟକୁ ହରାଇଛି ବାଲଟ । ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନର ୬ଷ୍ଠ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀରରେ ୫୧.୫୧ ପ୍ରତିଶତ ମତଦାନ ହୋଇଛି । ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରବଳ

Read more

ବିଫଳ ହେଲା କୃଷକ ସଂଗଠନ ଓ ସରକାରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆଲୋଚନା ପରବର୍ତ୍ତୀ ଆଲୋଚନା ଆସନ୍ତା ୯ ତାରିଖ

ବିଫଳ ହେଲା କୃଷକ ସଂଗଠନ ଓ ସରକାରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆଲୋଚନା । ଫିଟିଲାନି କୃଷକ ଆନ୍ଦୋଳନକୁ ପ୍ରଶମିତ କରିବାର ବାଟ । ଦିଲ୍ଲୀବାସୀଙ୍କ ସମସ୍ୟା କମ ହେବାର

Read more

ଭାଗ୍ୟନଗର ସାଇଡ ଇଫେକ୍ଟ
କଂଗ୍ରେସର ଅକାଳ ମୃତ୍ୟୁ କାରଣରୁ ବିଜେପିକୁ ସଫଳତା : ଟିଆରଏସ
ମମତାଙ୍କ ଭାଲେଣୀ ଚାଷୀ ରାଜନୀତି ହିଁ ଶେଷ ଭରସା

ହାଇଦ୍ରାବାଦ ନଗର ନିଗମ ନିର୍ବାଚନରେ ବିଜେପିର ବମ୍ପର ପ୍ରଦର୍ଶନ ମମତାଙ୍କ ପାଇଁ ଚିନ୍ତା ବଢାଇ ଦେଇଥିଲା ବେଳେ କଂଗ୍ରେସ ପରି ଜାତୀୟ ଦଳର ରାଜ୍ୟରେ ଅକାଳରେ ମୃତ୍ୟୁ

Read more