ଓଡିଶାର ଶିକ୍ଷାନୁଷ୍ଠାନଗୁଡିକୁ ରୁସାରୁ ମିଳିଛି ୩୯୫.୪୨ କୋଟି: ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ। ୦୩/08 (ଏଜେନ୍ସି ) ଓଡିଶାର ଶିକ୍ଷାନୁଷ୍ଠାନଗୁଡିକୁ ରୁସାରୁ ମିଳିଛି ୩୯୫.୪୨ କୋଟି ଟଙ୍କା । କେନ୍ଦ୍ର ଶିକ୍ଷା,ଦକ୍ଷତା ବିକାଶ ଏବଂ ଉଦ୍ୟମିତା ମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ

Read more

ପଦ୍ମପୁର ବ୍ଳକ ପଲସାପାଲି ପଞ୍ଚାୟତରୁ ଆସଛି ଅଭିଯୋଗ ମନରେଗା ରେ ମହାଦୁର୍ନୀତି !

ପଦ୍ମପୁର(ଶ୍ରୁ.ମି)- ଗରିବ ଅସହାୟ ଲୋକ କାମଧନ୍ଦା ପାଇବେ ଓ ପରିବାର ପୋଷଣ କରିପାରିବେ ବୋଲି ସରକାରୀ ମହାତ୍ମାଗାନ୍ଧୀ କର୍ମ ନିଯୁକ୍ତି ଯୋଜନା ମାଧ୍ୟମରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଗାଇ ଦେଉଛନ୍ତି

Read more

ଅବିଶ୍ବସନୀୟ ;ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ କୁ ହରାଇ ସେମିରେ ଭାରତୀୟ ମହିଳା ହକି ଦଳ

ଟୋକିଓ ୦୨/୦୪ (ଏଜେନ୍ସି) ସୋମବାର ଟୋକିଓ ଅଲମ୍ପିକରେ ଧମାକାଦାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି ଭାରତୀୟ ମହିଳା ହକି ଦଳ । ଏବେ ପୁରୁଷ ଟିମ ସହ ମହିଳା ହକି

Read more

ଜନସ୍ଵାର୍ଥ ମାମଲାରେ ହାଇକୋଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ କ୍ରମେ ଏନଏଚ ୨୦ ର କାମ ଦେଖିବାକୁ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ଜିରୋ ରେ ତିନି ଜଣିଆ ଟିମ

ପାଣି କୋଇଲି ଠାରୁ ରିମୁଳି ଯାଏ ଏନ ଏଚ ୨୦ ର ଦୁରାବସ୍ତା ନେଇ ଜୈନେକ ମିତ୍ରଭାନୁ ମହାପାତ୍ର ହାଇକୋର୍ଟରେ ଏକ ଜନସ୍ଵାର୍ଥ ମାମଲା ଦାୟର କରିଥିଲେ

Read more

ନାରାୟଣୀ ସନ୍ସ ଗଚ୍ଛିତ଼ ସ୍ଥାନରୁ ଆଇରନ ଚ଼ୋରି ଉଦ୍ୟମ ବେଳେ ନମ୍ବର ବିହିନ ଜେସିବି ସମେତ଼ ୩ଟ୍ରକ ଜବତ଼,୭ ଅଟକ,୨ଫେରାର

କେନ୍ଦୁଝର ୦୨/୦୮ (ଶ୍ରୁମି) କେନ୍ଦୁଝର ସଦର ଥାନା ମହାଦେଇଯୋଡ଼ା ପଞ୍ଚାୟତ଼ ନାଉପଦା ନାରାୟଣୀ ସନ୍ସ କମ୍ପାନୀ ର ଗଚ୍ଛିଥିବା ଲୁହାପଥର ସ୍ଥାନରୁ ଶନିବାର ରାତ଼ି ମାଫିଆ ମାନେ

Read more

ଫୁଲବାଣୀ ପୌରପରିଷଦ ଦୁର୍ନୀତିର ଗନ୍ତାଘର ! ଏଠାରେ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଭାଷା ବୁଝିନପାରିଲେ ହୁଏ ନାହିଁ କୌଣସି କାମ

 ଫୁଲବାଣୀ  ୦୧/୦୮ (ଶ୍ରୁମି ) ଫୁଲବାଣୀ ପୌରପରିଷଦ ଦୁର୍ନୀତିର ଗନ୍ତାଘର ପାଲଟିଛି । ସରକାରୀ ଯୋଜନାକୁ କର୍ମଚାରୀ ନିଜ ଇଚ୍ଛାରେ ଯୋଜନା ବିହୀନ ଭାବେ ଚଳାଇଛନ୍ତି ।

Read more

ସମ୍ବଲପୁରୀ ଦିନ୍ ରେ ରିଲିଜ ହେବ ସମ୍ବଲପୁରୀ ଗୀତ”ସମ୍ବଲପୁରୀ ଦିନ୍”

ଗୁରୁ ସତ୍ଯନାରାୟଣ ବହିଦାରଙ୍କର ଜନମ ଦିନ୍ କୁ ତାଙ୍କର ଜନ୍ମ ଶତବାର୍ଷିକୀ ୨୦୧୨ ମସିହାରୁ ସମ୍ବଲପୁରୀ ଦିନ ଭାବରେ ପାଲନ କରାଯାଇ ଆସୁଛି। ସମ୍ବଲପୁରୀ ଭାଷା ସଂସ୍କୃତି

Read more

ବିଜେପି ଝାରସୁଗୁଡ଼ା ଜିଲ୍ଲାର କୁଲାବିରା ମଣ୍ଡଳର କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ

ଝାରସୁଗୁଡା (29-07 ଶ୍ରୁମି ) ଆଜି ବିଜେପି ଝାରସୁଗୁଡ଼ା ଜିଲ୍ଲାର କୁଲାବିରା ମଣ୍ଡଳର କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଛି। ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ମଣ୍ଡଳ ସଭାପତି ଶ୍ରୀ ରାଜେଶ ଦାସ

Read more

ମନ୍ତ୍ରୀ ନବଦାଶଙ୍କ ହାତରେ କାଲିବାଡିରେ ଟୀକାକରଣ ଶିବିର ଉଦ୍ଘାଟିତ

ଝାରସୁଗୁଡା ୨୯/୭ ମନ୍ତ୍ରୀ ନବଦାଶଙ୍କ ହାତରେ କାଲିବାଡିରେ ଟୀକାକରଣ ଶିବିର ଉଦ୍ଘାଟିତ ଗୁରୁବାର ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଝାରସୁଗୁଡା ଜିଲ୍ଲା କାଲିବାଡିରେ ଏକ

Read more