ଟ୍ରାକ୍ କୁ ଫେରିବ ଦେଶର ଅର୍ଥନୀତି, ଆଜି ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ଚଳିତ ଆର୍ଥିକ ବର୍ଷର ଦ୍ୱିତୀୟ ତ୍ରୈମାସିକ ଜିଡିପି ରିପୋର୍ଟ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଚଳିତ ଆର୍ଥିକ ବର୍ଷର ପ୍ରଥମ ତ୍ରୈମାସିକରେ ଦେଶର ଜିଡିପି ଅଭିବୃଦ୍ଧି ମାଇନସ୍‌ ୨୩.୯ ପ୍ରତିଶତ ରହିଥିଲା । କରୋନା ମହାମାରୀ ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ଥର

Read more

ବିରାଟ କୋହଲି ବିଶ୍ୱର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଏକଦିବସୀୟ କ୍ରିକେଟ ଖେଳାଳି ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ – ଆରୋନ ଫିଂଚ

ସିଡନୀ : ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ବିଶ୍ୱର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଏକଦିବସୀୟ ଖେଳାଳି ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଓପନର ତଥା ଏକଦିବସୀୟ ଟିମର

Read more

ରାଜନୀତିରେ ପାଦ ଥାପିବେ ସୁପରଷ୍ଟାର ରଜନୀକାନ୍ତ !

ଦିଲ୍ଲୀ : ସିନେମାରେ ନିଜର ପରାକାଷ୍ଠା ଦେଖାଇ ସାରିଥିବା ରଜନୀକାନ୍ତ ଏବେ ପ୍ରତ୍ୟେକ୍ଷ ରାଜନୀତିରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏନେଇ ବହୁ ଦିନରୁ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଥିବା ବେଳେ

Read more

ବିରୋଧୀଙ୍କ ବିରୋଧକୁ ମୁକାବିଲା କରିପାରିଲେନି ରାଜ୍ୟସରକାର, ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସମୟର 30 ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ବନ୍ଦ ହେଲା ବିଧାନସଭା

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିରୋଧୀଙ୍କ ବିରୋଧକୁ ମୁକାବିଲା କରିପାରିଲେନି ରାଜ୍ୟସରକାର । ନିିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ସରିଲା ବିଧାନସଭାର ଶୀତକାଳୀନ ଅଧିବେଶନ। ଡିସେମ୍ୱର 30 ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିଧାନସଭା

Read more

ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଯାଇ ଦୁଷ୍କର୍ମ, ରେସ୍ତୋରାଁ ମାଲିକ ଗିରଫ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ସ୍ବାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ସମ୍ପର୍କରେ ତିକ୍ତତା ଆସିଥିଲା। କେମିତି ପୁଅ-ବୋହୂ ଭଲରେ ରୁହନ୍ତୁ, ଚିନ୍ତା କରି ଶ୍ବଶୁର ସମାଧାନ ଚାହିଥିଲେ। ସମାଧାନ କରିବା ପାଇଁ ଶ୍ବଶୁରବୋହୂ ପାଖକୁ

Read more

ଅରୁଣାଚଳ ପ୍ରଦେଶ ନିକଟ ବ୍ରହ୍ମପୁତ୍ର ନଦୀରେ ଚୀନ ନିର୍ମାଣ କରୁଛି ବୃହତ୍ତ ଡ୍ୟାମ, ବାଂଲାଦେଶ ଚିନ୍ତିତ

ସୀମାକୁ ନେଇ ପୂର୍ବ ଲଦ୍ଦାଖରେ ଚାଲିଥିବା ବିବାଦ ମଧ୍ୟରେ ଡ୍ରାଗନ ତିବତରୁ ବାହାରିଥିବା ବ୍ରହ୍ମପୁତ୍ର ନଦୀ ଅଥବା ୟାରଲୁଙ୍ଗ ଜାଙ୍ଗବୋ ନଦୀର ନିମ୍ନ ସ୍ରୋତରେ ଭାରତ ସନ୍ମିକଟ

Read more

ଚାଷୀ ଆନ୍ଦୋଳନ: ବିଜେପି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଜେପି ନଡ୍ଡାଙ୍କ ନିବାସରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ

ନୂତନ କୃଷି ଆଇନ ବିରୋଧରେ ଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାରେ ଚାରି ଦିନ ହେବ ଆନ୍ଦୋଳନ ଜାରି ରହିଛି । ପ୍ରଦର୍ଶନକାରୀଙ୍କ ବୁରାଡି ପଡିଆକୁ ଯିବା ପରେ ଆଲୋଚନା ଆରମ୍ଭ

Read more