ସମ୍ବଲପୁରୀ ଦିନ୍ ରେ ରିଲିଜ ହେବ ସମ୍ବଲପୁରୀ ଗୀତ”ସମ୍ବଲପୁରୀ ଦିନ୍”

ଗୁରୁ ସତ୍ଯନାରାୟଣ ବହିଦାରଙ୍କର ଜନମ ଦିନ୍ କୁ ତାଙ୍କର ଜନ୍ମ ଶତବାର୍ଷିକୀ ୨୦୧୨ ମସିହାରୁ ସମ୍ବଲପୁରୀ ଦିନ ଭାବରେ ପାଲନ କରାଯାଇ ଆସୁଛି। ସମ୍ବଲପୁରୀ ଭାଷା ସଂସ୍କୃତି

Read more

ବିଜେପି ଝାରସୁଗୁଡ଼ା ଜିଲ୍ଲାର କୁଲାବିରା ମଣ୍ଡଳର କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ

ଝାରସୁଗୁଡା (29-07 ଶ୍ରୁମି ) ଆଜି ବିଜେପି ଝାରସୁଗୁଡ଼ା ଜିଲ୍ଲାର କୁଲାବିରା ମଣ୍ଡଳର କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଛି। ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ମଣ୍ଡଳ ସଭାପତି ଶ୍ରୀ ରାଜେଶ ଦାସ

Read more

ମନ୍ତ୍ରୀ ନବଦାଶଙ୍କ ହାତରେ କାଲିବାଡିରେ ଟୀକାକରଣ ଶିବିର ଉଦ୍ଘାଟିତ

ଝାରସୁଗୁଡା ୨୯/୭ ମନ୍ତ୍ରୀ ନବଦାଶଙ୍କ ହାତରେ କାଲିବାଡିରେ ଟୀକାକରଣ ଶିବିର ଉଦ୍ଘାଟିତ ଗୁରୁବାର ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଝାରସୁଗୁଡା ଜିଲ୍ଲା କାଲିବାଡିରେ ଏକ

Read more

ଭିଏସଏସ ବିମାନ ବନ୍ଦରରେ ଟ୍ୟାକ୍ସି ଲଗାଇଥିବା ସ୍ଥାନୀୟ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ଭେଦଭାବକୁ ନେଇ ସିନ୍ଧିଆଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ବିଜେପି ନେତା ଦିନେଶ ଜେନ

ଝାରସୁଗୁଡା ୨୯/୭( ଶ୍ରୁମି ) ଭିଏସଏସ ବିମାନବନ୍ଦର ଟ୍ୟାକ୍ସି ସେବା ସଂଗଠନ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ଥାନୀୟ ବିଜେପି ବିଧାୟକ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଦିନେଶ ଜେନ ନୂତନ ତଥା କ୍ୟାବିନେଟ ମନ୍ତ୍ରୀ

Read more

ଅମରନାଥ ଗୁମ୍ଫା ନିକଟରେ ବାଦଲଫଟା ବର୍ଷା ; ଆଲର୍ଟ ରେ ୩ ଏନଡିଆରଏଫ ଟିମ

ଶ୍ରୀନଗର ୨୮/୭ ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀରର ଅମରନାଥ ଗୁମ୍ଫା ନିକଟରେ କ୍ଲାଉଡ୍ ବର୍ଷ୍ଟ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା। ଏହି ଘଟଣାରେ କ life ଣସି ପ୍ରାଣହାନି ଘଟିନାହିଁ। ଗୁମ୍ଫାରେ 2

Read more

ଜିଲ୍ଲା ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସମିତି ବୈଠକ ଓ ପି ଆଇ ପି ଆବଣ୍ଟନ ବୈଠକ

ଝାରସୁଗୁଡ଼ା ତା୨୮/୦୭ -(ଶ୍ରୁମି)ଆଜି ଜିଲ୍ଲା ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସମିତି ବୈଠକରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ସରୋଜ କୁମାର ସାମଲ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତା କରି ଜିଲ୍ଲାର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା

Read more

ହୀରାକୁଦକୁ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ପ୍ରବେଶ ପଥରେ ପରିଣତ କରାଯିବ : ଅସିତ୍ ତ୍ରିପାଠୀ

ସମ୍ବଲପୁର,୨୮/୦୭(ଶ୍ରୁ.ମି): ହୀରାକୁଦ କୁ ପଶ୍ଚିମ ଓଡ଼ିଶା ର ପର୍ଯ୍ୟଟନ କ୍ଷେତ୍ର ର ଏକ ପ୍ରବେଶ ପଥରେ ବିକଶିତ କରାଯିବ ବୋଲି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ପ୍ରମୁଖ ସଚିବ ତଥା

Read more

ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ପ୍ରତି ପ୍ରଶାସନିକ ଉଦାସୀନତା ଓ ପ୍ରଶାସନିକ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର ବିରୋଧରେ ଫୁଲବାଣୀ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ମିଳିତ ବିରୋଧ

କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲାରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବେ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ପ୍ରତି ପ୍ରଶାସନ ଓ ପ୍ରଶାସନିକ ଅଧିକାରୀ , କର୍ମଚାରୀ ଓ ଲୋକପ୍ରତିନିଧିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆକ୍ରମଣ ଓ ଅସଦ ଆଚରଣ ବଢିଥିବା

Read more