ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକଳ୍ପ ପରିଦର୍ଶନ : ମହୁଲପାଲୀ ମେଗା ଲିଫ୍ଟରୁ ଚାଷୀଙ୍କୁ ଯଥାଶୀଘ୍ର ପାଣି ଦେବାକୁ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି

ଝାରସୁଗୁଡ଼ା ୨୮/୦୮- ଝାରସୁଗୁଡ଼ାଜିଲ୍ଲାପାଳ ସରୋଜ କୁମାର ସାମଲ ଆଜି ବ୍ଲକର ବିଭିନ୍ନ ଅଞ୍ଚଳ ପରିଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି । ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଶ୍ରୀ ସାମଲ ପଲସଦା ଓ କନକତୋରା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ

Read more

ସମ୍ବଲପୁର ଦୂରଦର୍ଶନ କେନ୍ଦ୍ର ବନ୍ଦ ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ବିରୋଧ କଲା ଯୁବ ଛାତ୍ର ବିଜେଡି

ସମ୍ବଲପୁର,୨୭/୦୮/୨୧(ଶ୍ରୁ.ମି)ଜିଲ୍ଳାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ସମ୍ବଲପୁର ଯୁବ ଛାତ୍ର ବିଜେଡିର ଆନ୍ଦୋଳନ । ସମ୍ବଲପୁରସ୍ଥିତ ପୁରୁଣା ଦୂରଦର୍ଶନ କେନ୍ଦ୍ରକୁ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି

Read more

ଜିଲ୍ଲା ଖଣିଜ ପାଣ୍ଠି ପ୍ରତିଷ୍ଠାନର ୮ମ ବୈଠକ

ଝାରସୁଗୁଡ଼ା ତା୨୫/୦୮ ( ଶ୍ରୁମି ) ଜିଲ୍ଲା ଖଣିଜ ପାଣ୍ଠି ପ୍ରତିଷ୍ଠାନର ୮ମ ବୈଠକ ଡି ଏମ୍ ଏଫ ସମ୍ମିଳନୀ କକ୍ଷରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଜିଲ୍ଲାପାଳ

Read more

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗ ଓ ପୁରୁଣା ବସ୍ତି ନବଯୁବକ ସଂଘ ମିଳିତ ଉଦ୍ୟମରେ କୋଭିଡ ଟିକାକରଣ

ଝାରସୁଗୁଡ଼ା ତା ୨୩-୮-୨୧ ( ଶ୍ରୁମି). ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗ ଓ ପୁରୁଣା ବସ୍ତି ନବଯୁବକ ସଂଘ ମିଳିତ ଉଦ୍ୟମରେ ଏକ କୋଭିଡ ଟିକାକରଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ

Read more

ନନ୍ଦିନୀ ମହିଳା ସମିତି ପକ୍ଷରୁ ସଂଗଠନ ପରିଚାଳନା ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଶିବିର

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୧/୮ ( ଶ୍ରୁମି) ରାଜ୍ୟର ଅନ୍ୟତମ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ସାମାଜିକ ସଂଗଠନ ନନ୍ଦିନୀ ମହିଳା ସମିତି ପକ୍ଷରୁ ଏକ ତିନିଦିନିଆ , ସଂଗଠନ ପରିଚାଳନା ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଶିବିର

Read more

ଉତ୍କଳ ସାମ୍ବାଦିକ ସଂଘର ସଭାପତି ବିଭୂତି ଭୂଷଣ କରଙ୍କୁ ନୟାଗଡରେ ବିପୁଳ ସ୍ୱାଗତ ଓ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା

ନୟାଗଡ଼ ୨୧/8 (ଶ୍ରୁମି) ଓଡ଼ିଶାର ସର୍ଵ ପୁରାତନ ଉତ୍କଳ ସାମ୍ବାଦିକ ସଂଘର ରାଜ୍ୟ ସଭାପତି ବିଭୁତିଭୂଷଣ କରଙ୍କୁ ନୟାଗଡ଼ସ୍ଥିତ ନୀଳମାଧଵ କଲ୍ୟାଣ ମଣ୍ଡପ ଠାରେ ଆଜି ବିପୁଳ

Read more

ରାଷ୍ଟ୍ର ନିର୍ମାଣ ଅଭିଯାନ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିବସ ପାଳିତ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା: ୧୫/୮(ଶ୍ରୁମି) ସ୍ବେଛାସେବୀ ଅନୁଷ୍ଠାନ “ରାଷ୍ଟ୍ର ନିର୍ମାଣ ଅଭିଯାନ” ପକ୍ଷରୁ ୭୫ ତମ ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିବସ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏହି ଅବସରରେ ସ୍ଥାନୀୟ କୋର ଗ୍ରାମ ସ୍ଥିତ

Read more

ବିଶ୍ୱ ବିଦିତ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଙ୍କୁ”ଭାରତ ରତ୍ନ”ପ୍ରଦାନ ପାଇଁ ସମଲେଇ ପୀଠ ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଦସ୍ତଖତ ଅଭିଯାନ

ସମ୍ବଲପୁର,୧୪/୦୮:(ଶ୍ରୁ.ମି) ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରା ଓ଼ ତତ୍ୱ ର ବାସ୍ତବ ରୂପ ଦେଶବାସୀ ତଥା ବିଶ୍ୱବାସୀ ଙ୍କ ମନ ଜିଣିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଛି ଏବଂ

Read more

ରାଜ୍ୟ ସରକାର ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ବିକାଶ ନାମରେ ଭୋଟରାଜନୀତିରେ ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି: ସ୍ମୃତି ପଟ୍ଟନାୟକ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ୧୩/୮:(ଶୃୃୃତି ମେଡିିିଆ) -ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି, କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲ୍ଲା ମହିଳା ମୋର୍ଚ୍ଚା ତରଫରୁ ପ୍ରଥମ କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣୀ ବୈଠକ ଇଚ୍ଛାପୁର ସ୍ଥିତ ଯାତ୍ରୀନିବାସ ରେ ଜିଲ୍ଲା ମହିଳା

Read more

ନନ୍ଦନକାନନ ରେ ପାଳିତ ହେଲା ବିଶ୍ୱ ହସ୍ତୀ ଦିବସ।

ବାରଙ୍ଗ ୧୨/୮(ଶ୍ରୁମି) ଆଜି ହେଉଛି ବିଶ୍ଵ ହସ୍ତୀ ଦିବସ। ହାତୀଙ୍କ ସୁରକ୍ଷାକୁ ନେଇ ବିଶ୍ବବ୍ୟାପୀ ଏହି ଦିବସ ପାଳନ କରାଯାଏ।ପ୍ରତିବର୍ଷ ଅଗଷ୍ଟ ୧୨ କୁ ବିଶ୍ବ ହସ୍ତୀ

Read more